Przeskocz do treści

Zadanie 8

Organizacja wysokiej jakości staży/praktyk zawodowych we współpracy z pracodawcami.

Staże/praktyki będą realizowane we współpracy z potencjalnymi pracodawcami prowadzącymi działalność zbieżną z obszarem kształcenia a operującymi na lokalnym rynku pracy.

Uczniowie technikum będą realizowali staże a uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej praktyki.

Pracodawcy współpracując przy realizacji stażu/praktyki będą uczestniczyli, opiniowali i współtworzyli programy nauczania realizowane podczas stażu/praktyki u pracodawcy z wykorzystaniem posiadanych przez niego maszyn/urządzeń.

Wszyscy uczestnicy projektu: 168 osób wezmą udział w stażach/praktykach w wymiarze 150h/ucz.

Termin: I-II; VII-VIII 2019 r. oraz I-II; VII-VIII 2020 r.

Umiejętności i kompetencje nabyte podczas stażu/praktyki zostaną potwierdzone wydanym przez pracodawcę zaświadczeniem.

17.04.2019

ZADANIE 8 Organizacja wysokiej jakości staży/praktyk zawodowych we współpracy z pracodawcami.

Staże/praktyki będą realizowane we współpracy z potencjalnymi pracodawcami prowadzącymi działalność zbieżną z obszarem kształcenia a operującymi na lokalnym rynku pracy.

Uczniowie technikum będą realizowali staże a uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej praktyki.

W miesiącu lutym (ferie zimowe) uczniowie rozpoczęli realizację staży i praktyk zawodowych. W poniższych tabelach przedstawiono poziom realizacji stażu/praktyki:

ZADANIE 2
MECHANIKA POJAZDOWA BARTOSZEK KRZYSZTOF                            Jadwichna 54                                                                                                                           99 - 235 Pęczniew                                                                                                     OPIEKUN: Bartoszek Kszysztof
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń
1. Bartoszek    Łukasz IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ
2. Tomczyk Rafał IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ

 

PARTNER SERWIS PAWEŁ GOŁĄB                                                                    ul. Krakowskie Przedmieście 206                                                                                                   98 - 200 Sieradz                                                                                            OPIEKUN: Paweł Gołąb  
 
 
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń  
1. Bednarczyk Kacper III Technik pojazdów samochodowych 80 40           120 STAŻ
2. Kowalski Jakub III Technik mechatronik 80 40           120 STAŻ

 

 

MB PARTNER FHU MICHAŁ BIEŃ                                                                         ul. Witosa 4                                                                                                                               98 - 260 Burzenin
OPIEKUN: Michał Bień
 
 
 
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń  
1. Wlaźlak Maciej IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ
2. Misztal Mateusz IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ

 

AGNIESZKA STELMASIAK                                                                                             ul. Wojska Polskiego 149                                                                                               98 - 200 Sieradz
OPIEKUN: Agnieszka Stelmasiak
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń
1. Skonieczny Eryk IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ
2. Szubert Witold IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ

 

ZPHU WIT – METAL
98 – 200 Sieradz
Chojne ul. Leśna 2
OPIEKUN: Witold Matusiak
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń
1. Płuciennik Kacper IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ
2. Piaseczny Szymon IV  Technik pojazdów samochodowych 80 32           112 STAŻ
3. Kopeć Konrad Mechanik pojazdów samochodowych 104 40           144 Praktyka

 

 

 

 

 

ZADANIE 5
MECHANIKA POJAZDOWA MAREK TURAŁA                                                         Glinno 19 A                                                                                                                              98 - 290 Warta                                                                                                         OPIEKUN: Marek Turała
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń
1. Maciejewski Bartłomiej I Technik pojazdów samochodowych 60 30           90 STAŻ
2. Szuszwalak Szymon I Technik pojazdów samochodowych 60 0           60 STAŻ

 

AUTO – COMPLEX Grzegorz Plichta
Blacharstwo, lakiernictwo, wulkanizacja
98-285 Wróblew; Charłupia Wielka 8
OPIEKUN: Grzegorz Plichta
 
 
 
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń  
1. Jakubowski Kacper I Technik pojazdów samochodowych 80 40           120 STAŻ
2. Dalecki Mateusz I Mechanik pojazdów samochodowych 80 40           120 Praktyka

 

AUTO - PUNKT ZBIGNIEW ZIÓŁKOWSKI                                                 Swędzieniewice 52                                                                                                      98 - 161 Zapolice                                                                                               OPIEKUN: Zbigniew Ziółkowski  
 
 
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń  
1. Ziółkowski Wiktor I Technik pojazdów samochodowych 78 32           110 STAŻ
2. Stefański Hubert I Technik pojazdów samochodowych 62 24           86 STAŻ

 

BS PALUCH                                                                                                    MIKLESZ 5; 98 - 270 ZŁOCZEW                                                                                                         OPIEKUN: Sylwester Paluch
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń
1. Szwd Patryk I Technik pojazdów samochodowych 45 25           70 STAŻ
2. Drożdżyński Mateusz I Technik pojazdów samochodowych 45 20           65 STAŻ

 

ZADANIE 6            

AGROMECH  ANIELA BARTOSZ                                                                         Bujnów 7                                                                                                                                  98 - 270 Złoczew                                                                                                    OPIEKUN: Aniela Bartosz
 
 
 
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod 02.2019 03.2019           suma godzin uczeń  
1. Józefiak Kacper I Technik budownictwa 80 20           100 STAŻ
2. Kliński Dawid I Technik budownictwa 80 20           100 STAŻ

 

ZADANIE 7
ZPHU WIT – METAL
98 – 200 Sieradz
Chojne ul. Leśna 2
OPIEKUN: Witold Matusiak
 
 
 
Lp Nazwiski i imię klasa/zawod               suma godzin uczeń  
1. Makówka Krzysztof Elektromechanik pojazdów samochodowych 104 40           144 PRAKTYKA

 

Dla uczestników staży/praktyk zakupiono 84 kpl. ubrań roboczych (kurtka, spodnie ogrodniczki, koszula, buty, czapka).

Wartość zakupu - 15876 zł

Dla uczestników stażu/praktyki wykupiono dodatkowe ubezpieczenie OC.